Новини 2016-11-11 16:06

Росія вибачилась за організаторів спроби перевороту в Чорногорії – Guardian

Видання повідомляє, що після візиту Патрушева уряд Сербії "тихо" депортував росіян.

Секретар Радбезу Російської Федерації Микола Патрушев у Белграді вибачився за росіян, які хотіли здійснити спробу перевороту Чорногорії в день виборів.

Про це повідомляє The Guardian з посиланням на наближене до сербського уряду джерело.

Зокрема, Патрушев прилетів до Белград для того щоб стримати скандал. Він вибачився за те, що було охарактеризовано ним як операція ізгоїв, на яку не було санкції Кремля.

Видання повідомляє, що після візиту Патрушева уряд Сербії "тихо" депортував росіян.

Раніше прем'єр-міністр Чорногорії Міло Джуканович звинуватив проросійську опозиційну партію "Демократичний фронт" в участі в змові з метою його вбивства. 

Прокурор Чорногорії Мілівоє Катніч заявляв, що за спробою захоплення влади на парламентських виборах у жовтні стояли російські націоналісти.

Нагадаємо, поліція Чорногорії повідомила в день голосування про затримання 20 громадян Сербії, які прибули в цю країну з метою організації терактів, захоплення держустанов і арешту прем'єра Міло Джукановича.

Повідомлялося, що серед них могли бути громадяни Росії. Однак в Белграді та Москві ці звинувачення відкинули. 

Основною темою парламентських виборів було питання про вектор розвитку країни. Правляча Демократична партія соціалістів Чорногорії, яку очолює Джуканович, виступає за вступ в ЄС і НАТО.