Новини 16:30

До дня звільнення Одеси "регіонали" прикрасять місто червоними прапорами

Депутати міськради Одеси ухвалили рішення про використання копій Прапора Перемоги під час заходів, пов'язаних з перемогою у Великій Вітчизняній Війні і звільненням Одеси від німецько-фашистських загарбників. За дане рішення проголосувало 100 депутатів зі 107 присутніх в залі.

Копії прапора будуть використовуватися під час урочистих заходів, присвячених Дню Перемоги (9 травня) та Дню визволення міста Одеси (10 квітня).

Крім того, в ці дні копії Прапора Перемоги в обов'язковому порядку повинні будуть вивішуються перед адміністративними будівлями Одеської міської ради, районних адміністрацій, управлінь міськради, загальноосвітніх шкіл, комунальних підприємств та житловими будинками.

Також вони підніматимуться на щоглах і флагштоках поряд з прапором України та прапором міста.

Проект прийнятий з ініціативи фракції Партії Регіонів. Як зазначив у ході обговорення питання голова фракції ПР в Одеській міськраді Геннадій Труханов, прапори будуть виготовлені за позабюджетні кошти. "Дайте нам цифру, скільки прапорів треба", - заявив Труханов.

Він додав, що хоче, щоб заходи, які пройдуть 10 квітня 2011 року, не гірше виглядали, ніж у 1944 році.

Нагадаємо, 8 травня 2010 року в Одесі на флагштоку перед будівлею Одеської обладміністрації було урочисто піднято Прапор Перемоги. Тоді глава Одеської обладміністрації Едуард Матвійчук пообіцяв, що підняття Прапора Перемоги стане для Одеси традицією.

А на початку грудня новий мер Одеси Олексій Костусєв на першому засіданні нового виконавчого комітету Одеської міськради заборонив депутатам звертатися до нього українською мовою. Депутати одноголосно ухвалили рішення спілкуватися російською. До того ж мер зажадав, щоб документи міському голові подавали також тільки російською.