Новини 21:15

Білорусь намагалася блокувати в ООН резолюцію про порушення прав людини в Криму

Проти ініціативи Білорусі проголосували 101 країна-член ООН, утрималися – 37, "за" - 32.

Представники Республіки Білорусь в ООН намагалися зупинити розгляд резолюцій у третьому комітеті Генеральної Асамблеї ООН стосовно прав людини. Про це заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця написав у Twitter.

"Білорусь в ООН намагалася зупинити розгляд всіх резолюцій в 3 Комітеті щодо прав людини, у тому числі в Криму, і зазнала поразки", - написав Кислиця.

У свою чергу перша заступниця міністра інформаційної політики Еміне Джапарова у Faсebook повідомила, що проти ініціативи Білорусі проголосували 101 країна-член ООН, утрималися – 37, "за" - 32.

За її словами, Білорусь винесла на голосування комітету пропозицію взагалі не розглядати порядок денний.

Читайте також: В ООН обговорили ситуацію із правами людини на Донбасі та в Криму

Також Джапарова опублікувала список 32 країн, які підтримали пропозицію Білорусі. Зокрема, це Алжир, Ангола, Бангладеш, Білорусь, Болівія, Бруней, Бурунді, Китай, Коморські острови, Куба, КНДР, Єгипет, Індія, Індонезія, Іран, Кенія, Киргизстан, Лаос, М'янма, Нікараґуа, Російська Федерація, Сінгапур, Судан, Сирія, Таджикистан, Узбекистан, Венесуела, В'єтнам, Зімбабве, Ірак, Гамбія та Еритрея.

Нагадаємо, раніше Україна представила в ООН проект резолюції щодо дотримання прав людини в Криму, закликавши Росію надати спостерігачам міжнародної організації доступ на територію півострова.

схожі новини