Новини 13:49

В Генпрокуратурі Тимошенко видали 180 томів справи

Слідчі Генпрокуратури надали лідеру партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко для ознайомлення 180 томів кримінальної справи. Про це Тимошенко написала у своєму Твіттері.

«Зараз в ГПУ. Дали на ознайомлення 180 томів кримінальної справи про виплату пенсій. Молодці! Добре попрацювали. Знайшли справжнього злочинця», - написала Тимошенко.

«Хочу швидко прочитати цю макулатуру і піти в суд. Це буде тест на здатність суддів не зґвалтувати остаточно свою мантію», - написала Тимошенко.

Нагадаємо,  21 лютого Генпрокуратура завершила досудове слідство у кримінальній справі стосовно екс-прем’єр міністра Юлії Тимошенко і пред’явила їй обвинувачення.  

Слідчий об'єднав в одне провадження дві кримінальні справи, які розслідуються проти неї: за нецільове використання коштів, отриманих в рамках Кіотського протоколу і за закупівлю для потреб сільської медицини автомобілів "Опель Комбо", які, за висновками експертів, не відповідають положенням національного стандарту і не пристосовані для транспортування хворих на носилках.

Стосовно Тимошенко діє запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Згідно з чинним законодавством Тимошенко разом з адвокатом повинна ознайомитися з усіма матеріалами кримінальної справи і після цього справу буде направлено до суду.