Новини 16:05

Прокуратура оскаржила невизнання бездіяльності Садового у ситуації з Грибовицьким сміттєзвалищем

У той же час, суд постановив припинити експлуатацію Грибовицького сміттєзвалища.

Прокуратура Львівської області внесла до обласного апеляційного адміністративного суду скаргу на рішення Окружного адміністративного суду від 10 листопада, за яким невизнається протиправною бездіяльність мера міста та виконавчого комітету міської ради щодо вирішення проблеми Грибовицього сміттєзвалища. Про це повідомили в прес-службі відомства.

"А саме, не закриття Львівського міського полігону твердих побутових відходів, проведення його рекультивації та вибору земельної ділянки для створення нового полігону та будівництва на ній сміттєпереробного заводу, тощо", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі нагадали, що цьогоріч прокуратурою вкотре було подано позовну заяву до міського голови м. Львова та виконавчого комітету Львівської міської ради про визнання протиправною бездіяльність та зобов’язання до вчинення дій.

У суді прокуратурі відмовили у позові.

Нагадаємо, 29 травня на території Грибовицького сміттєзвалища у районі Львова сталася пожежа. Під час ліквідації трьох працівників Держслужби України з надзвичайних ситуацій, а також еколога привалило сміттям. Тіла трьох рятувальників знайшли 31 травня, а тіло комунальника не знайшли досі.

За фактом пожежі СБУ відкрила кримінальне провадження за статтею про службову недбалість (ч.2 ст.367 ККУ). Увечері 7 червня на звалищі виникла нова пожежа, до ліквідації якої залучили авіацію. Пожежу ліквідували 10 червня.

Згодом стало відомо, що посадовців керівного складу Львівського комунального підприємства підозрюють у порушеннях, які призвели до обвалу відходів на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Львівський окружний адміністративний суд постановив припинити експлуатацію Грибовицького сміттєзвалища.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...