Новини 2016-11-29 10:41

У Києві відкрили фасад скандального театру на Андріївському узвозі, люди вийшли на мітинг

Кияни протестують проти зовнішнього вигляду театру після реконструкції.

У Києві на Андріївському узвозі відкрили фасад нової будівлі театру, реконструкція якого викликала у жителів міста обурення. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє редактор сайту "Небесна сотня" Аліна Боднар.

"Презентація крематорію-курятника на Андріївському! Це жесть. Але театрали стоять, аполодують. Кияни обурені", – написала вона.

За повідомленням ЗМІ, фасад відкривали під оплески частини людей, які прийшли на відкриття. Інша частина на чолі зі свободівцем Ігорем Мірошниченком зустріла відкриття фасаду вигуками "Ганьба".

Читайте також: Забудовники й архітектори проти киян. Конфлікти у столичному будівництві

Як повідомлялося, у понеділок, 28 листопада, в мережі з'явилися фото реконструйованої будівлі Київського Театру на Подолі, що на Андріївському узвозі. Її вигляд викликав критику з боку міських мешканців. 

За даними ЗМІ,  Архітектурно-містобудівна рада, яка розглядала проект, зробила зауваження і попросила архітектора Олега Дроздова врахувати їх. Після цього Дроздов повинен був надати проект на розгляд ради для затвердження, але він не з'явився. Меценатом, який дав гроші на будівництво, є корпорація "Рошен", що належить президенту Петру Порошенку. Представник "Рошен" пообіцяла у вівторок, 29 листопада показати, який в результаті вигяд матиме театр.

схожі новини