Новини 2016-12-13 11:51

SWIFT попередила банки по всьому світу про зростаючу загрозу кібератак

Компанія попереджає своїх клієнтів, що хакери поліпшили свої методи атак.

Міжнародна платіжна система SWIFT попередила про кіберзагрозу для банків, оскільки хакери знайшли нові способи проведення атак. Про це йдеться в листі, який компанія розіслала банкам по всьому світу, передає Reuters.

«Загроза дуже стійка, вона витончена і адаптується, вона все ще зберігається», - йдеться в листі компанії, датованому 2 листопада.

SWIFT попереджає своїх клієнтів, що хакери поліпшили свої методи кібератак. Одна з нових тактик, йдеться в листі, дозволяє використовувати програмне забезпечення, яке може отримати доступ до технічної підтримки комп'ютерів.

Банки, які використовують SWIFT, в тому числі центральні банки і комерційні банки, піддалися великій кількості атак, і в чверті з них хакерам вдалося вкрасти гроші, розповів голова відділу з безпеки клієнтів Стівен Гіндердале.

«На жаль, ми продовжуємо спостерігати випадки, коли хакери погрожували нашим клієнтам», - наголошується в листі. Злодії надсилали їм помилкові платіжні інструкції через систему SWIFT.

Раніше про зростаючу загрозу хакерських атак на банки і банківські системи заявляв голова SWIFT Явар Шах. Він закликав фінансові установи посилити заходи безпеки.

SWIFT - міжнародна банківська система передачі інформації та здійснення платежів. Її клієнтами є понад 10,8 тисячі найбільших організацій в більш ніж 200 країнах.

Як повідомлялося, під час ліквідації правоохоронцями 30 країн потужної кібермережі було затримано п'ятьох осіб, серед яких є троє українців.

схожі новини