Новини 2016-12-13 22:52

Охендовському вручили підозру в аеропорту – НАБУ

Вручення відбулося в аеропорту "Бориспіль", куди керівник ЦВК прилетів з Киргизстану після спостереження за виборами і референдумом.

Голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському вручили повідомлення про підозру. Про це повідомила прес-секретар НАБУ Світлана Оліфіра.

"Підтверджуємо інформацію про вручення підозри Охендовському", - сказала Оліфіра.

Вона зазначила, що підозру вручили в аеропорту "Бориспіль", куди керівник ЦВК прилетів з Киргизстану після спостереження за виборами і референдумом.

На сайті НАБУ повідомляється, що Охендовському інкримінують оержання хабарів у великому та особливо великому розмірах. Загальна сума хабарів склала 161 698 доларів США, що в еквіваленті по курсу Національного банку України на час вчинення злочинів становило 1 294 438 грн.

«В ході досудового розслідування детективи Бюро встановили, що голова ЦВК упродовж 2012 року здійснив шість закордонних відряджень, пов’язаних зі своєю професійною діяльністю на чолі Центрвиборчкому, які, за версією слідства, профінансовано коштами Партії Регіонів. Свідчення про це містять докази, долучені до так званої «справи чорної бухгалтерії» Партії Регіонів — кримінального провадження, розпочатого детективами Бюро в травні 2016 року на підставі заяви екс-першого заступника Служби безпеки України. Підозрюваному вручено повідомлення про виклик на допит», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підписав підозру у вчиненні злочину Охендовському. Він також розкрив подробиці причетності голови ЦВК до "чорної каси" Партії регіонів.

Раніше директор НАБУ Артем Ситник повідомив, що зібрано достатньо доказів для оголошення голові ЦВК Михайлу Охендовському підозри в незаконному отриманні коштів з "чорної каси" Партії регіонів.

схожі новини