Новини 17:39

Посадовців підприємства оборонно-промислового комплексу запідозрили в розтраті 1,3 млн грн

Провадження ведеться проти службових осіб ДП «Суднобудівний завод імені 61 Комунара».

Військова прокуратура розпочала кримінальне провадження стосовно службових осіб державного підприємства «Суднобудівний завод імені 61 Комунара» через розтрату коштів на суму 1,3 млн грн. Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

Провадження відкрили за ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Як зазначається, посадовці, виконуючи договори з ремонту та технічного обслуговування суден і човнів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, зокрема, фрегата «Гетьман Сагайдачний», ракетного катера «Прилуки», десантного катера «Сватове», використовували металопродукцію зі складу підприємства, але документально оформляли її як придбану у двох товариств з обмеженою відповідальністю в результаті тендерних торгів.

Наслідком цієї «оборудки» стало безпідставне перерахування на рахунки зазначених комерційних товариств грошових коштів на загальну суму 1,3 млн грн.

Нагадаємо, раніше журналісти з'ясували, що державна фірма "Укрінмаш" закуповує продукцію російських виробників через британських посередників.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...