Новини 2016-12-21 16:27

Будівлю театру на Подолі перевірять на порушення правил забудови

Згідно з дорученням Кличка, до середини січня буде створена робоча група, яка випрацює механізм публічного обговорення з громадськістю.

Будівлю театру на Андріївському узвозі в Києві перевірять за допомогою незалежної експертизи на предмет порушень містобудівного та пам’яткоохоронного законодавства. Про це заявив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

«Нова будівля театру дала нам поштовх замислитись не тільки над архітектурою та охороною пам’яток. Ми маємо пласт проблемних питань, над якими варто думати спільно. Це і недосконалість законодавства, і питання міського планування, і будівництво у історичному середовищі, і доля Узвозу як столичної перлини, і розвиток театрів у столиці, і участь громадськості у розгляді проектів містом, і питання меценатства. Сьогодні Віталій Кличко підписав відповідне доручення. Тому, до кінця грудня місто буде формувати дорожню карту безпосередньо по Театру на Подолі», - написав Бондаренко.

Дивіться також: Ядерний реактор чи крематорій? Фотожаби про редизайн київського Театру на Подолі

«До квітня ми маємо провести незалежну технічну експертизу щодо можливих порушень містобудівного, пам’яткоохоронного законодавства, авторських прав при реконструкції будівлі Театру на Подолі, а також всіх необхідних експертиз», - повідомив він.

За його словами, згідно з дорученням Кличка, до середини січня буде утворена робоча група, яка випрацює механізм публічного обговорення з громадськістю.

«До травня робочій групі необхідно буде сформувати рекомендації Архітектурно-містобудівній раді та головному архітекторові міста Києва щодо будівлі Театру на Подолі», - додав Бондаренко.

Нагадаємо, 29 листопада, в Києві на Андріївському узвозі відкрили фасад нової будівлі театру, реконструкція якого викликала у жителів міста обурення. 

Частина людей, які прийшли на відкриття фасаду, аплодували, інші на чолі зі свободівцем Ігорем Мірошниченком – скандували "Ганьба".

Думки киян розділилися і в соцмережах: хтось називає реконструйований театр "зрілою сучасною архітектурою", хтось – "пам’ятником гігантському кіоску", "крематорієм" чи "ядерним реактором". Тиждень.ua зробив підбірку коментарів.

схожі новини