Новини 2011-03-04 13:52

Чиновники Міноборони «роздерибанили» 10 га землі у Карпатах

Військова прокуратура Західного регіону України порушила кримінальну справу за фактом незаконного переведення у комунальну та приватну власність 10,2 га Національного природного парку «Сколівські Бескиди», що належать Міністерству оборони України. Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

«Встановлено, що через протиправні дії службових осіб Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України та Міністерства оборони, без згоди Верховної Ради України та рішення Кабінету Міністрів України, вилучено з володіння держави особливо цінні землі Національного природного парку «Сколівські Бескиди», площею 10,2 га, вартістю 17,6 млн. грн., розташовані на території Сколівського військового лісогосподарського підприємства Міністерства оборони України, та передано в комунальну та приватну власність», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Прокуратура порушила кримінальну справу 25 лютого 2011 року за фактом перевищення службовими особами вказаних органів службових повноважень за ч. 3 ст. 424, ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України.

схожі новини