Новини 2016-12-27 11:49

У Києві сьогодні обговорять долю скандального Театру на Подолі

Публічне обговорення заплановане на 18:30 у Департаменті містобудування КМДА.

У Києві 27 грудня о 18:30 відбудеться публічне обговорення ситуації, що склалася навколо Театру на Подолі. Про це у Facebook повідомляє Департамент містобудування та архітектури.

"Департамент містобудування та архітектури запрошує на публічний захід, присвячений обговоренню Театру на Подолі", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у програмі заходу, зокрема, "презентація розробки Дорожньої карти публічного обговорення та механізму прийняття рішення щодо будівлі та інших питань".

Передбачається також обговорення механізму створення робочої групи з питання Театру на Подолі, а також "заповнення анкет щодо Дорожньої карти процесу обговорення та прийняття рішення та механізму створення робочої групи".

Захід відбудеться на вул. Хрещатик, 32, у залі Містобудівної ради. Вхід вільний.

Нагадаємо, 29 листопада, в Києві на Андріївському узвозі відкрили фасад нової будівлі театру, реконструкція якого викликала у жителів міста обурення. 

Частина людей, які прийшли на відкриття фасаду, аплодували, інші скандували "Ганьба".

Думки киян розділилися і в соцмережах: хтось називає реконструйований театр "зрілою сучасною архітектурою", хтось – "пам’ятником гігантському кіоску", "крематорієм" чи "ядерним реактором".

У КМДА пообіцяли, що будівлю театру перевірять за допомогою незалежної експертизи на предмет порушень містобудівного та пам’яткоохоронного законодавства.