Новини 11:51

Тігіпко хоче переселяти безробітних у регіони, де потрібна робоча сила

Державній службі зайнятості доручено розглянути можливість переміщення робочої сили в ті регіони, де в ній є необхідність. Про це на початку березня заявив віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко після засідання Ради профспілок України.

Крім того, Тігіпко розпорядився налагодити контакт з роботодавцями, щоб отримувати інформацію про те, яких фахівців вони потребують.

«Ми зараз виробляємо абсолютно нові підходи до проблем працевлаштування, вивчаючи кращий світовий досвід. Людям, які втратили роботу, треба допомагати», - зазначивТігіпко.

Він також заявив, що в Україні для вирішення питання працевлаштування людей передпенсійного віку необхідно створити в країні ефективну систему професійної перепідготовки.

«Необхідна така система, яка б дозволяла людині, в тому числі у віці, яка втратила роботу, швидко пройти перепідготовку та отримати спеціальність, яка більш затребувана на ринку», - вважає Тігіпко.

Урядовець додав, що роботодавці повинні бути зацікавлені в залученні фахівців у віці. «Це найбільш фахові працівники. Вони дорожать робочим місцем, мають досвід, відповідну кваліфікацію, вони вже виростили дітей, і можуть дуже ефективно працювати», - зазначив віце-прем'єр.

Кількість вільних робочих місць, заявлених підприємствами, установами та організаціями в службі зайнятості, в січні 2011 року збільшилося на 4,6 тисяч, або на 7,2%, і на кінець місяця склало 68,5 тисяч.

Кількість офіційно зареєстрованих безробітніх на початку року становила понад півмільйона осіб.

У лютому, міністерство економіки виділило Державному центру зайнятості для розміщення реклами для безробітних 7,4 млн грн.

Нагадаємо, у січні цього року на прес-конференції у Дніпропетровську Тігіпко заявив, що через рік в Україні безробіття не буде.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...