Новини 10:30

Спецслужби США вивчають дані про зв'язки соратників Трампа з Росією – NYT

Зокрема, розслідування ведеться щодо колишнього глави передвиборного штабу Пола Манафорта.

Спецслужби США вивчають перехоплені переговори і фінансові операції в рамках широко розслідування можливих зв'язків соратників обраного президента США Дональда Трампа з Росією. Про це пише New York Times з посиланням на джерела. 

Як зазначає видання, розслідування сфокусовано на ділових відносинах з Росією, що зв'язують колишніх і діючих радників Дональда Трампа. 

Зокрема, розслідування ведеться щодо колишнього глави передвиборного штабу Трампа Пола Манафорта. За словами одного з джерел, Манафорт працював з Україною і Росією. Деякі з його контактів були під наглядом Агентства національної безпеки через підозри у зв'язках з ФСБ, додав він.

Розслідування також ведеться щодо двох інших радників Трампа: Картера Пейджа, бізнесмена і колишнього радника обраного президента з питань зовнішньої політики під час кампанії, і Роджера Стоуна, співробітника апарату Республіканської партії.

Як зазначає NYT, поки невідомо, хто з російських чиновників фігурує в розслідуванні і які саме переговори привернули увагу спецслужб.

Представник перехідного штабу Трампа Хоуп Хікс заявив, що йому нічого не відомо про таке розслідування і навіть про підстави для його проведення. Манафорт назвав звинувачення у зв'язках з російською владою «брудними трюками Демократичної партії і повної фальшивкою».

Як повідомляло раніше виданні The New York Times, з «чорної бухгалтерії» Пол Манафорт міг отримати $12,7 млн, перебуваючи радником колишнього президента України Віктора Януковича. У НАБУ підтвердили, що серед прізвищ осіб у списку так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів дійсно значиться прізвище Манафорта.

Окрім того, повідомлялось, що спецслужби США розслідують, чи обговорював Картер Пейдж із представниками Кремля, серед іншого, можливість скасування економічних санкцій проти Росії, якщо кандидат від Республіканської партії стане президентом США. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...