Новини 2017-01-27 21:01

Трамп прокоментував можливість зняття санкцій із Росії

Відповідну заяву президент США зробив під час спільної прес-конференції з главою британського уряду Терезою Мей.

У Вашингтоні поки вважають передчасним говорити про зняття санкцій з Росії. Про це заявив президент США Дональд Трамп.

"Про санкції говорити поки занадто рано. Але ми розраховуємо на хороші відносини з усіма країнами, у нас можуть бути чудові стосунки з Росією", - сказав він на спільній прес-конференції з главою британського уряду Терезою Мей.

"Якщо у нас будуть хороші відносини з Росією, з Китаєм, з усіма країнами, я цілковито виступаю за це. Це буде величезна перевага, але гарантій немає, і якщо у нас все вийде, то це буде добре, а не погано", - додав він.

"Що стосується Росії і Владіміра Путіна, то я сподіваюся, що у нас будуть фантастичні відносини, це можливо. Ми подивимося, що відбувається. Я буду представляти американський народ з сильної позиції. Якщо у нас будуть хороші відносини з Росією та іншими країнами, це буде добре", - сказав Трамп.

Тим часом, Мей наголосила, що Лондон виступає за збереження санкцій щодо Росії, поки Мінські угоди не будуть повністю виконані.

"Позиція Великої Британії щодо санкцій проти Росії гранично зрозуміла. Ми будемо наполягати на збереженні санкцій, поки Мінські угоди не будуть повністю виконані", - заявила Мей.

Читайте також: Маккейн зробив заяву про можливе обмеження повноважень Трампа в питанні санкцій проти РФ

Раніше 27 січня низка американських журналістів повідомили з посиланням на джерела, що адміністрація Трампа підготувала законопроект про зняття санкцій з Росії.

Згодом радниця президента США Кілліан Конвей в ефірі Fox News, відповідаючи на питання про те, які теми будуть обговорюватися під час розмови 28 січня між Трампом і президентом Росії Владіміром Путіним, підтвердила цю інформацію.

схожі новини