Новини 2011-03-10 22:44

Справу чиновника з Ялти, що дозволив забудувати вертолітний майданчик, передали до суду

Прокуратура Криму завершила розслідування і направила до суду кримінальну справу стосовно колишнього заступника начальника управління головного архітектора Ялтинської міської ради, що дозволив будівництво на території комунального вертолітного майданчика. Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

Як повідомила прес-служба, йому інкриміновано незаконне узгодження виділення під житлову забудову земельної ділянки в Кореїзі, на якому розташовується комунальна вертолітний майданчик. При цьому місцевій громаді було завдано збитків на суму близько 1 млн. грн.

Раніше прокуратура Криму направила до суду кримінальну справу стосовно цього чиновника, який незаконно узгодив виділення земельних ділянок на території Місхорського парку-пам'ятника та Юсуповського палацово-паркового комплексу. Цими діями державі було завдано збитків на суму 3,6 грн грн.

Нагадаємо, в листопаді минулого року прокуратура Криму порушила кримінальну справу стосовно одного з керівників Ялтинського міського управління земельних ресурсів та заступника начальника управління архітектури Ялтинської міської ради. Чиновники незаконно погодили виділення землі для житлового будівництва на території Кореїзської селищної ради.

Зокрема, чиновники Кореїзької селищної ради (Ялта) дозволили приватизувати нерухомість, що є пам’ятками історії і культури та оцінюється в 1,2 млн грн. А працівник Ялтинської міськрдаи незаконне узгодив виділення під житлову забудову земельних ділянок на території Ялтинського гірсько-лісового заповідника.

Окрім цього, прокуратура Криму порушила ще одну кримінальну справу проти головного архітектора Ялти та колишнього начальника Ялтинського міського управління земельних ресурсів, а також посадових осіб Кореїзької селищної ради за незаконний продаж земельної ділянки на Південному березі Криму.

схожі новини