Новини 08:08

Російська сторона надала письмову гарантію призупинення обстрілів Авдіївки – Жебрівський

Ремонтні бригади приступають до роботи, очікується прибуття представників ОБСЄ.

Російська сторона надала письмову гарантію припинення обстрілу з 10 до 17 годин, повідомив глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський у Facebook.

"Під час ранкового координаційної наради надійшла інформація від СЦКК про те, що надійшла письмова гарантія з російської сторони про припинення обстрілів з 10:00 до 17:00. Ремонтні бригади приступають до роботи", - йдеться в повідомленні.

 

Наразі, з його слів, очікується прибуття в Авдіївку представників місії ОБСЄ для роботи в дзеркальному режимі.

Нагадаємо, бойовики за добу, 30 січня, 71 раз обстріляли позиції українських військових на Донбасі, троє військових загинуло, двадцять поранено і четверо травмовано. 

29 січня бойовики штурмували позиції сил АТО під Авдіївкою. За даними Національної поліції в Донецькій області терористи цього ж дня обстріляли житловий сектор Авдіївки, троє людей отримали поранення.

Водночас керівник Авдіївської військово-цивільної адміністрації повідомив, що Авдіївка залишилася без світла через обстріли бойовиків. Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що українські військові під час боїв під Авдіївкою перейшли в наступ і зайняли важливий пост.

29 січня під Авдіївкою загинули п'ятеро українських військових, ще 13 поранені або травмовані. 

схожі новини