Новини 14:00

ОБСЄ і СЦКК намагаються вплинути на бойовиків для припинення вогню в Авдіївці

У разі ескалації бойових дій в районі Авдіївки, буде проводитися евакуація мирного населення.

Представники ОБСЄ та Спільного центру по координації контролю припинення вогню намагаються вплинути на бойовиків з тим, щоб в районі Авдіївки був встановлені режим припинення вогню для ремонту комунальної інфраструктури. Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник.

"ОБСЄ і спільний центр координації контролю припинення вогню намагаються вплинути на бойовиків, щоб домовитися про припинення вогню для ремонту комунальної інфраструктури, а також для того, щоб бойовики забрали тіла своїх загиблих", - сказав він.

При цьому Мотузянік підкреслив, що в разі ескалації бойових дій в районі Авдіївки, буде проводитися евакуація мирного населення.

Як повідомлялося, раніше у вівторок Генштаб Збройних сил України повідомив, що окупаційні війська не дотримуються режиму припинення вогню, якій мав початися о 12:00.

29 січня міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак заявив, що  українські військові під час боїв під Авдіївкою перейшли в наступ і зайняли важливий пост

Також Збройні сили України придушили усі спроби атак з боку бойовиків в Авдіївці і були змушені контратакувати, щоб поліпшити свої оперативні позиції.

схожі новини