Новини 2017-02-03 13:46

Офіційний Київ узгоджує з Вашингтоном терміни візиту Порошенка до США

Про це повідомив заступник голови Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв.

Українська сторона спільно з адміністрацією президента США Дональда Трампа в даний час планує візит Петра Порошенка до Вашингтона, заявив заступник голови АП України Костянтин Єлісєєв на брифінгу в Києві третього лютого.

"Ми зараз плануємо і відпрацьовуємо з новою американською адміністрацією конкретні дати і терміни візиту президента до Вашингтона", - сказав Єлісєєв.

Відповідаючи на запитання, чи справді Порошенко планує відвідати з візитом США в 20-х числах лютого, Єлісєєв зазначив, що він особисто контактував з офісом віце-президента США та додав, що в даний час готується візит президента України до Мюнхена, і там плануються зустрічі з представниками нової адміністрації США в рамках Мюнхенського безпекового форуму.

Перший заступник голови АП пообіцяв, що як тільки стануть відомі дати візиту українського лідера до США, він про це поінформує засоби масової інформації.

Нагадаємо, Порошенко привітав Дональда Трампа з перемогою на президентських виборах США, які відбулися 8 листопада 2016 року, та запросив американського колегу відвідати Україну. 

У листопаді 2016 року Єлісєєв заявив про те, що українська сторона розраховує на візит Порошенка до США у лютому 2017 року. 

схожі новини