Новини 18:15

Суд узяв під арешт координатора "схеми Курченка", встановивши заставу в 20 млн грн

Підприємець був організатором фіктивного вивезення за кордон великої партії нафтопродуктів.

Приморський районний суд Одеси задовольнив клопотання прокуратури Одеської області про взяття під варту затриманого в Дніпрі підприємця, який причетний до організації фіктивного вивезення нафтопродуктів через Одеську область в рамках так званої "схеми Курченка".

Як повідомила прес-служба наглядового відомства, суд залишив чоловікові можливість вийти під заставу в 20 млн грн.

Напередодні в Дніпрі правоохоронці затримали підприємця, який був організатором фіктивного вивезення за кордон великої партії нафтопродуктів.

Як повідомлялося, 3 лютого суд санкціонував взяття під варту трьох посадових осіб Одеської митниці, яким інкриміновано зловживання службовим становищем при вивезенні за межі України нафтопродуктів. Судом визначено суму застави у розмірі 9 мільйонів гривень кожному", - зазначили в прокуратурі.

Нагадаємо, Сергій Курченко перебуває в міжнародному розшуку з березня 2014 року. Він фігурує в кримінальному провадженні як керівник злочинної організації, яка протягом 2010-2014 роках вчинила тяжкі та особливо тяжкі злочини у сфері господарських операцій зі скрапленим газом. Зокрема, Курченко організував незаконне заволодіння видобутого ПАТ "Укргазвидобування", ПАТ "Укрнафта" скрапленого газу на загальну суму 2,2 млрд грн шляхом його протиправного придбання на спеціалізованих аукціонах за цінами значно нижче ринкових, нібито для потреб населення. У той же час фактично скраплений газ членами злочинного угруповання надалі реалізовувався підконтрольними Курченку суб'єктами за ринковими цінами на території України.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...