Новини 10:13

Трамп докладатиме зусиль для відновлення миру в Україні – Білий дім

Також Порошенко і Трамп обговорили питання про можливість особистої зустрічі найближчим часом.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон докладатиме зусиль, щоб забезпечити мир в районі українсько-російського кордону. Про це повідомив у неділю, 5 лютого, Білий дім.

"Ми будемо працювати з Україною, Росією і всіма зацікавленими сторонами, щоб допомогти їм відновити мир уздовж кордону", - заявив Трамп у телефонній бесіді з українським президентом України Петром Порошенком.

У повідомленні йдеться, що сторони обговорили питання про можливість особистої зустрічі найближчим часом.

Адміністрація Порошенка, зі свого боку, поінформувала, що під час бесіди особливу увагу сторони приділили врегулюванню ситуації в Донбасі.

"Сторони висловили глибоку стурбованість через ескалацію напруженості і погіршення гуманітарної ситуації, перш за все в районі Авдіївки. Лідери країн відзначили крайню необхідність встановлення режиму повного припинення вогню", - йдеться в повідомленні прес-служби на офіційному сайті президента України.

Розмова Трампа і Порошенка тривала більше години. Як повідомив у Facebook прес-секретар українського президента Святослав Цеголко, сторони також "обговорили питання зміцнення стратегічного партнерства між Україною і США".

Нагадаємо, раніше українська сторона повідомила, що спільно з адміністрацією президента США Дональда Трампа планує візит Петра Порошенка до Вашингтона.