Новини 17:29

В Авдіївці з'явилася електрика – Порошенко

Енергопостачання обстріляного міста відновили.

В Авдіївці Донецької області відновили електропостачання після ремонту пошкоджених під час обстрілів ліній електропередаx. Про це написав у Facebook президент України Петро Порошенко.

"Так! Нарешті Авдіївка зі світлом! Глава Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський тільки що доповів про відновлення електропостачання Авдіївки", - написав Порошенко/

"Вдячний злагодженій роботі українського уряду, Державної служби надзвичайних ситуацій, славtnним українським військовим, які зробили все можливе для того, щоб не дати Російськsq Федерації спровокувати гуманітарну катастрофу і дестабілізувати ситуацію як в Авдіївці, так і по всій лінії фронту", - додав глава держави/

Раніше глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський під час телефонної розмови з главою української держави заявив: "Через хвилину у жителів Авдіївки з'явиться світло" і зазначив, що ремонтники "відновили першу лінію, друга лінія відновлена ​​нами, але російська сторона зі свого боку її не відновила".

Нагадаємо, в Авдіївці з 29 січня тривають активні бойові дії між проросійськими бойовиками та українською армією. Незаконні збройні формування обстрілюють житлові квартали з "Градів", місто частково залишилося без водопостачання, електрики та опалення.

Штаб АТО констатував, що з 4 лютого інтенсивність бойових дій знизилася. Уранці 5 лютого ремонтні бригади розпочали відновлення пошкоджених в результаті обстрілу ліній електропостачання, що живлять Авдіївський коксохімічний завод і Донецьку фільтрувальну станцію, і вже ввечері лінії електропередач відновили.

схожі новини