Новини 23:23

В уряді відреагували на інформацію про необхідність підвищення пенсійного віку

Політик назвав подібні заяви "відвертою маячнею".

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко спростував поширену в ЗМІ інформацію про те, що українська влада погодилася з необхідністю проведення пенсійної реформи в частині підвищення пенсійного віку. Про це він написав у Facebook.

«У сотий раз повторюю позицію "влади". Пенсійна реформа має бути і сподіваюсь вона таки буде проведена. Пенсійний вік в Україні підніматися не буде!», - наголосив Розенко.

Нагадаємо, 9 лютого директор прес-офісу Фонду Джері Райс зробив заяву щодо можливого підвищення пенсійного віку в Україні.

«Влада (України – ред.) погодилась із необхідністю всеохоплюючої пенсійної реформи для забезпечення самодостатнього розвитку пенсійної системи та можливості отримання кращих пенсій для тих, хто завершує трудову кар'єру», - підкреслив представник МВФ.

ЗМІ раніше повідомляли, що Україна зобов'язалася перед Міжнародним валютним фондом до кінця 2025 року підвищити вік виходу на пенсію на 5 років. Тоді Розенко також спростував цю інформацію, зазначивши, що питання підвищення пенсійного віку в переговорах з МВФ наразі зняте з порядку денного. Він заявив, що підвищення пенсійного віку для українців можна розглядати лише після збільшення тривалості їхнього життя.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...