Новини 17:41

Росія розпочала в анексованому Криму навчання військових хіміків

У зборах беруть участь понад 1,8 тис. військовослужбовців, близько 400 одиниць озброєння і військової техніки.

На полігонах анексованого Криму, сусідніх Волгоградській області і Північній Осетії Росії проходять табірні збори фахівців військ радіаційного, хімічного і біологічного захисту (РХБЗ) Південного військового округу. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на прес-службу округу.

«Основними цілями табірних зборів військовослужбовців військ РХБЗ є вдосконалення навичок польової виучки, освоєння сучасних зразків військової техніки і проведення першого відбіркового етапу Всеармійських конкурсів «Безпечне середовище» і «Біле сонце» в рамках Армійських міжнародних ігор АрМІ-2017», – повідомили в прес- службі.

У відомстві додали, що «в зборах беруть участь понад 1,8 тис. військовослужбовців, задіяно близько 400 одиниць озброєння і військової техніки. В рамках зборів військовослужбовці проведуть, зокрема, стрільби з реактивних піхотних вогнеметів різних модифікацій».

Нагадаємо, 10 лютого спікер Міноборони України Дмитро Гуцуляк повідомив, що Україна проведе в Херсонській області навчання, на яких відпрацюють бойові стрільби підрозділів, озброєні ЗРК «Бук-М1». У Держдумі РФ відреагували на ці плани реплікою про те, що навчальні стрільби зенітно-ракетних комплексів «Бук-М1» в Херсонській області «порушують Мінські домовленості», а кримська «влада» закликала Україну припинити «грати у війну» біля кордонів півострова. У відповідь Росія заявила, що приведе свою протиповітряну оборону в підвищену готовність.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...