Новини 15:22

Єврокомісія додатково виділила 18 млн євро допомоги постраждалим від війни на Донбасі

Зокрема, кошти будуть виділені на покриття витрат на надання термінової медичної допомоги, тимчасового житла, води, а також на санітарні потреби.

Європейська Комісія виділила 18 млн євро додаткової негайної допомоги постраждалим в ході збройного конфлікту на сході України. Про це повідомив єврокомісар з питань гуманітарної допомоги та кризового управління Христос Стіліанідес.

"Недавня ескалація насильства на сході України, і її вплив на цивільне населення, викликає серйозну стурбованість. Сьогодні в Бахмуті я хочу сказати українському народу: ви не самотні. Всім цивільним особам повинна бути надана допомога по обидва боки лінії зіткнення", - цитує слова Стіліанідіса прес-служба Єврокомісії в понеділок.

Крім того, повідомляється, що підтримка з боку ЄС надаватиметься через партнерські гуманітарні організації, які надають гуманітарну допомогу найбільш незахищеним та найбільш постраждалим від конфлікту людям на сході України.

Зокрема, кошти будуть виділені на покриття витрат на надання термінової медичної допомоги, тимчасового житла, води, а також на санітарні потреби.

За інформацією Єврокомісії, від початку кризи в квітні 2014 року Євросоюз і його держави-члени ЄС надали 399 млн євро гуманітарної допомоги.

Як повідомлялося. Міжнародний Комітет Червоного Хреста у 2017 році виділить на гуманітарні операції в Україні понад $60 млн. 

схожі новини