Новини 16:59

Терористи ОРДіЛО захотіли відправити своїх представників на підконтрольні Києву підприємства - Геращенко

Перший віце-спікер Ради назвала це відлунням одного "приватного візиту" на Донбас.

Проросійські терористи з ОРДіЛО висунули вимогу здійснити візит так званого «МНС і громадських організацій» на українські підприємства на підконтрольних Києву територіях. Про це у Facebook повідомила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

«…відлуння одного «приватного візиту» на Донбас: сьогодні ОРДіЛО заявили, що в рамках «программы воссоединения народов Донбаса» вони тепер вимагають зворотній візит так званого «МНС і громадських організацій» на українські підприємства на підконтрольних територіях», - написала вона.

Крім того, за словами Геращенко, представники окремих районів Донецької та Луганської областей повідомили, що на українські підприємства на окупованих територіях введена «тимчасова адміністрація».

«Представники ОРДіЛО заявили, що на українські підприємства на окупованих територіях введена  «тимчасова адміністрація» (так сором'язливо називають націоналізацію української власності)», - повідомила вона.

Нагадаємо, 24 лютого Надія Савченко і керівник Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимир Рубан прибули до Донецька, а потім до виправної колонії в Макіївці, де перебувають українські полонені. 25 лютого Савченко опублікувала список утримуваних в Макіївці українських заручників, у якому містяться імена 34 українців.

28 лютого заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука заявив, що дії Савченко направлені на легітимізацію прямих переговорів із «Д/ЛНР».

схожі новини

Новини RedTram

Loading...