Новини 17:16

Біля будівлі парламенту у Лондоні відкрили стрілянину, є постраждалі

Поліція перекрила вулиці навколо Площі парламенту, будівля оточена.

У Лондоні біля Вестмінстерського палацу, де проходять засідання парламенту Великої Британії, відкрили стрілянину. За даними фотографа агентства Reuters, 12 осіб на мосту біля урядової будівлі отримали поранення. Всередині будівлі, розповів агентству очевидець, медики надають допомогу двом постраждалим. Офіційних даних поки немає.

Очевидець події повідомив, що на Вестмінстерському мосту автомобіль збив мінімум п'ятьох людей.

Журналіст Daily Mail, який працює в Палаті громад, повідомив, що невідомий намагався напасти на поліцейського, після чого був застрелений.

Як передає The Guardian, охорона Вестмінстерського палацу була піднята по тривозі після того, як невідомий з ножем пройшов у ворота. Палата громад, сесія якої проходила в момент нападу, було негайно призупинена.

Поліція перекрила вулиці навколо Площі парламенту, будівля оточена. Також повідомляється, що Скотланд-Ярд заборонив парламентаріям залишати будівлю.

Поліція Лондона повідомила «про подію з вогнепальною зброєю». Правоохоронці заявили, що представлять подробиці інциденту, як тільки вони з'являться.

Нагадаємо, невідомий, озброєний вогнепальною зброєю, 16 березня відкрив стрілянину в школі міста Грас на південному сході Франції. За повідомленнями поліції, як мінімум дві людини отримали поранення. ​

схожі новини