Новини 17:49

Поліція Лондона розглядає стрілянину біля будівлі парламенту як теракт

При цьому у поліції зазначили, що мотиви нападників поки невідомі.

Поліція Лондона прокоментувала стрілянину біля Вестмінстерського палацу, зазначивши, що продить розслідування і розглядає подію як терористичний інцидент. При цьому у поліції зазначили, що мотиви нападників поки невідомі.

"Озброєні офіцери залишаються на місці події, і ми розглядаємо це як терористичний інцидент, поки не отримаємо інформацію, яка доводить зворотне", - йдеться в повідомленні лондонської поліції у Twitter.

Нагадаємо, у Лондоні біля Вестмінстерського палацу, де проходять засідання парламенту Великої Британії, відкрили стрілянину. Офіційних даних про постраждалих поки немає.

За даними фотографа агентства Reuters, 12 осіб на мосту біля урядової будівлі отримали поранення. Всередині будівлі, розповів агентству очевидець, медики надають допомогу двом постраждалим. Очевидець події повідомив, що на Вестмінстерському мосту автомобіль збив мінімум п'ятьох людей.

Поліція перекрила вулиці навколо Площі парламенту, будівля оточена. Також повідомляється, що Скотланд-Ярд заборонив парламентаріям залишати будівлю.

схожі новини