Новини 2017-03-23 07:28

На Харківщині вибухають склади з боєприпасами, проводиться масова евакуація

На майданчиках бази озброєння збергіалося ракетно-артилерійське обладнання, а саме снаряди калібрів 120 та 152 міліметри.

Вночі 23 березня у місті Балаклія Харківської області, де розташовані склади зі зброєю, розпочалася пожежа, що спричинила детонацію боєприпасів. Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони.

"Приймаються усі заходи щодо локалізації та гасіння пожежі на місці. Наразі причини події уточнюються. Розгорнуто штаб гасіння пожежі. На місце події для надання допомоги та виявлення причин того, що відбулося, вилетіла комісія на чолі із заступником Міністра оборони України генералом-лейтенантом Ігорем Павловським, офіцерами Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України", - йдеться у повідомленні.

Як повідомив у Facebook головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, на майданчиках бази озброєння зберігалося ракетно-артилерійське обладнання, а саме снаряди калібрів 120 та 152 міліметри.

«Від місця детонації шляхом встановлення блокування організовано умовний семикілометровий кордон зони небезпеки розльоту боєприпасів. Даних про людські жертви немає. З огляду на можливість збільшення площ детонації боєприпасів та їхній розліт організовано евакуацію місцевого населення», – зазначив Матіос.

Він додав, що результатами слідчих дій військового прокурора Харківського гарнізону, який перебуває на місці події, було встановлено, що сталася диверсія.

Нагадаємо, у Сумській області на території випробувальної станції концерну «Укроборонпром» стався вибух. Троє людей загинули, двоє отримали поранення.

схожі новини