Новини 2017-03-25 16:05

У Білорусі під час акцій затримали десятки журналістів

У Мінську, Гомелі та Вітебську арештували близько тридцяти представників ЗМІ.

У Булорусі в суботу, 25 березня, силовики затримали окрім правозахисників, також десятки кореспондентів, повідомили в білоруській асоціації журналістів.

За даними  асоціації під час акцій протесту в Мінську, Гомелі та Вітебську арештували близько тридцяти представників ЗМІ.

Зокрема, йдеться про кореспондентів видання БелаПАН, TUT.BY, «Белсат», «Комсомольская правда в Білорусії», «Радіо Рація», Radio France Internationale, «Наша Ніви», «За Свободу»,

Окрім того, асоціація повідомила про затримання російського фотографа Антона Карлінєра та редактора сайту InformNapalm Дениса Івашина. 

Зазначається, що на даний момент деяких із затриманих журналістів відпустили.

Журналістка Марія Садовская-Комлач опублікувала фото місця затримання білоруських кореспондентів.

 

Нагадаємо, у Мінську білоруські силовики в суботу, 25 березня, перед початком заплановаї опозицією акції провели масові затримання активістів. Правозахисники у Мінську також повідомили, що до їхнього офісу увірвалися праціваники спецзагону міліції та провели обшук. Відомо наразі про 57 затриманих в офісі правозахисного центру.

Як повідомлялося, серед затриманих у Мінську правозахисників четверо мають посвідки на проживання в Україні. З-поміж них є заступниця голови організації «Крим-SOS» Євгенія Андреюк.

У Києві 25 березня у Києві активісти провели акцію солідарності з білоруською опозицією. Захід відбувся біля посольства Білорусі в Україні.