Новини 2017-03-25 17:33

Сьогодні у Мінську затримали близько тисячі людей - ЗМІ

За даними українського журналіста, оточення міліції у центрі Мінська вже знято.

У Мінську кількість затриманих у суботу, 25 березня, перед опозиційною акцією може становити близько тисячі людей, повідомив український журналіст Костянтин Реуцький на своїй сторінці у Facebook. 

«За даними, які ще уточнюються, за сьогодні затримано близько тисячі людей. Активісти, журналісти, правозахисники, просто випадкові перехожі. Станом на зараз оточення знято, міліція разом з усією своєю дивовижною технікою поїхала, центральні станції метро відкрилися. Вечір звичайної суботи», – написав Реуцький.

Офіційних даних про кількість затриманих і підстави затримання наразі немає.

Водночас у білоруському правозахисному центрі «Весна» повідомили, що всіх затриманих в їхньому офісі правозахисників вже відпуснили.

«Близько 15.00 затриманих почали випускати з районного управління внутрішніх справ», - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, у суботу, 25 березня, у Білорусі перед акцією опозиції відбулися масові затримання активістів. Відомо про 57 затриманих в білоруському офісі правозахисного центру.  Серед них були  четверо з посвідками на проживання в Україні.

У Києві в суботу, 25 березня, активісти провели акцію солідарності з білоруською опозицією. Захід відбувся біля посольства Білорусі в Україні.

схожі новини