Новини 2017-04-03 11:35

Порошенко затверив конвенцію про уникнення подвійного оподаткування з Люксембургом

Документ сприятиме взаємному зменшенню податкових перешкод для закордонних інвестицій і торгівлі.

Президент України Петро Порошенко затвердив конвенцію з Люксембургом щодо уникнення подвійного оподаткування та попередження податкового ухилення, повідомили у прес-служби глави держави у понеділок, 3 квітня.

Зазначається, документ сприятиме створенню ефективної двосторонньої договірно-правової бази для уникнення подвійного оподаткування, запобіганню ухиленням від сплати податків, а також взаємному зменшенню податкових перешкод для закордонних інвестицій і торгівлі.

Як поінформували у прес-службі, документ має назву Закон України «Про ратифікацію Конвенції між Урядом України і Урядом Великого Герцогства Люксембург про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і на капітал і Протоколу між Урядом України та Урядом Великого Герцогства Люксембург про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Великого Герцогства Люксембург про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і на капітал».

Нагадаємо, 14 березня цю конвенцію ратифікувала Верховна Рада України. Відповідне рішення в цілому підтримали 236 депутатів.

Як повідомлялося, у 2016 році Україна і Малайзія домовилися про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи.

схожі новини