Новини 2011-03-18 14:04

Єфремов: статки мільйонерів-«регіоналів» свідчать про розвиток економіки України

Ознакою відновлення економіки країни Партія регіонів розцінює той факт, що 16 депутатів-регіоналів потрапили в Топ-200 найбагатших українців. Таку думку висловив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Як передає ЛІГАБізнесІнформ, Єфремов наголосив:

«Наскільки я розумію, «Фокус» у своїх публікаціях відновив той рейтинг, який був у 2008 році, коли 21 чоловік з України увійшов до цього списку. Я це оцінюю таким чином, що у нас починається відновлення післякризової економіки, тому що, як правило, ті суми, які вказуються, - це не гроші, які є у людей, а їх власність. І якщо ця власність вже проіндексована на ту ж саму суму, і вона відновлена, усе це позитивно говорить про розвиток економіки нашої держави... Мене це радує».

Нагадаємо, згідно з рейтингом тижневика «Фокус», кількість доларових мільйонерів в Україні збільшилася з 8-ми в минулому році до 21-го в нинішньому. Загальний стан 21 мільярдера оцінюється майже в $ 58 млрд. Коли видання вперше оцінювало активи найбагатших українців, їх сотня «важила» $ 70 млрд. Для порівняння, видаткова частина Держбюджету-2011 складає 321,92 млрд.грн. або $ 40 млрд.

Раніше американський журнал Forbes оприлюднив список мільярдерів, у який потрапили восьмеро українців.