Новини 13:12

Мей оголосила дату дострокових парламентських виборів у Великій Британії

Про це вона повідомила на екстреній прес-конференції.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей оголосила про позачергові парламентські вибори, які заплановані на 8 червня. Про це вона повідомила на екстреній прес-конференції на Даунінг Стріт після зустрічі з міністрами уряду.

Раніше уряд Великої Британії неодноразово відкидав можливість проведення виборів до 2020 року. Проте Мей заявила, що дійшла до висновку, що проведення нових виборів необхідно, щоб забезпечити стабільність в ситуації, коли країна почала переговори про вихід з Європейського Союзу. З її слів, країні потрібен сильний уряд.

Прем'єр-міністр додала, що внесе 19 квітня в парламент законопроект про проведення дострокових виборів, для його ухвалення необхідно дві третини голосів.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей ввечері 28 березня підписала лист, яким офіційно запустила процедуру виходу своєї країни з Євросоюзу. За даниими ​Guardian, Європейський парламент накладе вето на угоду про вихід Великої Британії з ЄС, якщо воно не збереже за європейцями право на життя і поїздки до Великої Британії, якими вони володіли до старту процедури Brexit. 

схожі новини