Новини 20:35

Екс-нардеп Мартиненко прокоментував своє затримання

Відео із заявою виклали на сторінці партії "Народний фронт".

Колишній народний депутат з фракції "Народний фронт" Микола Мартиненко заявив, що звинувачення проти нього сфальсифіковане за вказівкою директора НАБУ Артема Ситника. Відео із заявою розмістили на сторінці партії "Народний фронт" у Facebook.

"Звинувачення проти мене сфальсифіковані за вказівкою директора НАБУ Ситника. Ця справа є політичною і не підкріплена ніякими доказами", - сказав Мартиненко.

Він нагадав, що ще в 2015 році добровільно відмовився від депутатського мандата, щоб "НАБУ перевірило фейкові звинувачення на його адресу, які тиражувалися за гроші".

"Я нікуди не ховаюся, перебував в Україні та надав всі свідчення. Однак директор НАБУ Ситник вирішив пропіаритися. Він хоче переключити увагу від провалів в роботі НАБУ і своєї політичної заангажованості", - сказав Мартиненко.

Нагадаємо, детективи НАБУ затримали Мартиненка у четвер, 20 квітня. Згодом стало відомо, що екс-нардепа доставили до НАБУ для проведення процесуальних та слідчих дій. Керівник САП Назар Холодницький повідомив, що Мартиненка підозрюють у причетності до розкрадання понад $17 млн держкоштів.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...