Новини 12:35

Услід за Одесою та Житомиром червоні прапори вивісять у Севастополі

Депутати Севастопольської міської ради 15 березня одноголосно проголосували за рішення «Про використання копії Прапора Перемоги у заходах на знак пам'яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні та звільнення міста-героя Севастополя від фашистських загарбників». Про це Тижню повідомили у прес-службі Компартії.

Торік фракціям КПУ тільки в двох з чотирьох районних рад Севастополя вдалося прийняти це рішення - тоді комуністи зіткнулися із затятим опором «біло-блакитного» більшості. «У цьому році «регіоналам» вистачило розуму підтримати таке важливе для жителів міста рішення», - сказано в повідомленні.

Зокрема, в рішенні міської ради сказано: «Під час урочистих заходів, присвячених Дню Перемоги та Дню визволення міста Севастополя, що проводяться в місті-герої Севастополі ... використовуються копії Прапора Перемоги. ... Копії Прапора Перемоги в обов'язковому порядку вивішуються на флагштоках будівель органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, поряд з Державним прапором України та прапором міста-героя Севастополя».

Нагадаємо, рішення вивішувати 9 травня в День Перемоги червоні радянські прапори на адміністративних будівлях в області вирішили також депутати Житомирської обласної рада. Ще раніше аналогічне рішення ухвалили депутати Одеської міської ради.

схожі новини