Новини 19:31

В "Антонові" розповіли про супровід парку шести літаків Ан-158 кубинської авіакомпанії

Сторони укладуть договори на післягарантійне обслуговування літаків на принципах full fleet support по всіх позиціях.

Державне підприємство «Антонов» продовжує роботи із супроводу парку шести літаків Ан-158 авіакомпанії Cubana de Aviacion. Про це повідомили в прес-службі «Антонова».

Згідно з повідомленням, наразі випущені директиви льотної придатності, які дозволяють продовжити експлуатацію цих літаків до виконання 3600 польотів, що дасть змогу продовжити їхню експлуатацію на період близько півроку.

Дивіться також: «Антонов» показав відео випробувань Ан-178 із новим двигуном

«У рамках взятих на себе зобов'язань «Антонов» виконає необхідні доопрацювання відповідно до директиви для забезпечення подальшої експлуатації Ан-158. Для відновлення роботи літаків, що простоюють через відсутність комплектуючих, «Антонов» сформує стік запчастин, а також забезпечить поставку спільно з іноземними партнерами», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що «Антонов» і «Cubana de Aviacion» укладуть договори на післягарантійне обслуговування парку літаків цієї авіакомпанії на принципах full fleet support по всіх позиціях. Відповідної домовленості досягнуто в ході зустрічі між компаніями, яка відбулася 24-25 квітня 2017 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Антонов" забезпечить за замовленням Міністерства оборони будівництво трьох реактивних Ан-148 нового покоління.

схожі новини