Новини 2017-05-01 11:14

Порошенко підписав Закон про скасування подвійного оподаткування з Мальтою

Документ сприятиме поглибленню співпраці у торговельно-економічній та інвестиційній сферах шляхом зменшення взаємних податкових перешкод.

Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про ратифікацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Мальта про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї», повідомили у прес-службі глави держави у понеділок, 1 травня.

«Документ є важливим кроком у напрямку розширення двосторонньої договірно-правової бази між Україною та Республікою Мальта, сприятиме поглибленню співробітництва у торговельно-економічній та інвестиційній сферах, зокрема шляхом зменшення взаємних податкових перешкод», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Конвенція між Урядом України і Урядом Республіки Мальта про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протокол до неї були вчинені 4 вересня 2013 року у Києві.

Нагадаємо, Закон був ухвалений Верховною радою 13 квітня 2017 року.

Як повідомлялося, 3 квітня президент України Петро Порошенко затвердив конвенцію з Люксембургом щодо уникнення подвійного оподаткування та попередження податкового ухилення.