Новини 2017-05-04 12:36

Прокуратура вимагатиме довічний термін для Януковича

За даними державного обвинувачення, сторона захисту колишнього президента не відкрила жодного матеріалу.

Державне обвинувачення проситиме Оболонський районний суд м.Києва засудити колишнього президента України Віктора Януковича до довічного ув'язнення у справі про державну зраду. Про це повідомив прокурор Головної військової прокуратури України Руслан Кравченко під час брифінгу в четвер, 4 травня.

"У зв'язку з тим, що Янукович не визнав свою провину, сторона звинувачення клопотатиме про найвищу міру покарання - довічне позбавлення волі", - сказав Кравченко.

Окрім того, прокурор зазначив, що захист обвинуваченого Януковича затягує судовий процес, однак прокурори до цього готові. 

На запитання журналістів, скільки в обвинувачення є свідків у справі Януковича та скільки їх має захист, Кравченко відповів, що під час досудового розслідування сторона захисту не відкрила жодного матеріалу.

"Ми відкрили їм всі наявні матеріали, як це передбачає Закон. Формально у сторони захисту немає жодних фактів та жодних свідків", - зазначив Кравченко.

Водночас він додав, що прокурори у цій справі допитали та планують допитати понад 100 свідків.

Нагадаємо, у четвер, 4 травня, Оболонський районний суд розпочав підготовче засідання у справі про держзраду Януковича. Суд частково задовольнив клопотання захисників Януковича, дозволивши йому участь по відеозв'язку та переніс підготовче засідання на 18 травня 10.00 годину.