Новини 18:32

В InformNapalm ідентифікували артилеристів РФ, що можуть бути причетні до подій під Іловайськом

Ідеться про військових зі складу 74-ї окремої мотострілкової бригади ЗС РФ.

Волонтери міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm ідентифікували артилеристів Збройних сил РФ, які воювали на Донбасі в 2014 році. Про це йдеться в повідомленні на сайті InformNapalm.

Згідно з повідомленням, мова йде про російських артилеристів - військовослужбовців зі складу 74-ї окремої мотострілкової бригади (в/ч 21005, м. Юрга) Центрального військового округу, батальйонно-тактична група якої брала участь в бойових діях на Донбасі влітку-восени 2014 року. 74-я бригада з Кемеровської області і раніше не раз потрапляла в поле зору InformNapalm.

Дивіться також: InformNapalm оприлюднив досьє на російських військових, що воювали на Донбасі – інфографіка

Волонтери нагадали, що в квітні 2017 року опублікували матеріал щодо індентифікації вісьмох військових злочинців із мінометної батареї тактичної групи 74-ї омсбр, що воювали на Донбасі в 2014 році.

«На фото позують четверо військових ЗС РФ з нестатутним зовнішнім виглядом на місцевості з уже знайомим нам по минулій публікації ландшафтом і порою року. Джерелом фото послужила фотографія з профілю російського військового, фігуранта №1 справжнього розслідування», - йдеться у матеріалі.

№1. Денис (Денчик) Сушков. Дата народження: 22 листопад 1995 року. Родом із Алтайського краю.

Станом на літо-осінь 2014 року -військовослужбовець гаубичного самохідного артилерійського дивізіону (на озброєнні 152мм САУ 2С3 «Акація») 74-й омсбр. Імовірно, підписав контракт, будучи солдатом-строковиком. Незважаючи на те, що з альбому у соцмережі ВКонтакті Сушкова видалена групова фотографія періоду «української відрядження 2014», в фотоальбомі його профілю в Однокласникам є низка знімків того періоду з примітними коментарями.


 

№2. Олександр Німіткін. Дата народження: 15 вересня. Родом з міста Барнаул Алтайського краю.

Станом на літо-осінь 2014 року - військовослужбовець-контрактник гаубичного самохідного артилерійського дивізіону 74-ї омсбр. У соціальних мережах виявлено чотири профілі Німіткіна, з них два активних, але зовсім недавно зачищених, тож вони не містять жодної фотографії.

Також повідомляється, що виявлені профілі росіян, які зовні дуже схожі на двох інших військовослужбовців. Це Григорій Васильєв із Іркутська та  Рустам Мустафін із Башкортостану.

«Виходячи з раніше здобутих даних «українських відряджень» юргінської бригади, і з урахуванням особливостей ландшафту на фото «квартету» (горбиста місцевість, схожий пейзаж, сезон), можна припустити, що знімок зроблений в кінці серпня – на початку вересня 2014 року в Старобешівському районі Донецької області України, де йшли запеклі бої (Іловайська трагедія). Не виключено, що до знищення українських колон військової техніки під Новокатеринівкою причетні упізнані артилеристи 74-ї омсбр ЗС РФ», - зазначають волонтери.

Нагадаємо, раніше волонтери опублікували докази перекидання в Україну російських танкістів. Окрім того, була створена база даних ідентифікації російських військ на Донбасі.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...