Новини 12:24

Учасники автомайдану прибули до Києва

У Київ на Європейську площу прибуло близько ста учасників автопробігу «Відбери в олігархів Україну, поверни її громадянам!» зі Сходу і Заходу України. Про це повідомив кореспондент Тижня.

Зараз вони паркуються на площі. Рух поблизу місця події уповільнений через велику кількість автівок. Додамо, що у Києві зараз падає мокрий сніг.

Відзначимо, що навколо Європейської площі їздять більше десяти машин із прапорами Партії регіонів.

Тим часом на Європейській площі встановлена сцена, біля якої збираються представники профспілок. Так, видно прапори Ліги профспілок України, Профспілки захисту підприємництва, Пори.

Зі сцени лунає музика, яка час від часу переривається. За словами організаторів, вони не знають причину, однак впевнено додають, що це не через технічні несправності апаратури.

Загалом на площі зібралося близько семисот людей.

Учасники автопробігу відзначають, що по дорозі до столиці у них були певні проблеми з просуванням у ряді областей, зокрема у Чернігівській, Дніпропетровській, та у Вінницькій областях.  

Західну колону у місті Біла Церква під Києвом сьогодні зустрічала народний депутат від БЮТ Наталія Королевська, східну – біля міста Бровари бютівець Михайло Волинець.

Напередодні стало відомо, що учасники автопробігу разом із представниками підприємницького Майдану планують сьогодні заблокувати Адміністрацію Президента.

Учасники акції вимагають від влади скасувати введення в дію Податкового кодексу, а також висловлять своє ставлення до Пенсійного, Трудового, Житлового кодексів.

схожі новини