Новини 14:52

«Автомайдан» висунув ультиматум Азарову

Учасники мітингу на Європейській площі в Києві дали владі місяць на виконання вимог, сформульованих в «Ультиматумі українського народу». Ультиматум був зачитаний на мітингу одним з учасників акції.

В ультиматумі зазначені вимоги припинити репресії проти учасників «податкового Майдану», притягнути до карної відповідальності посадовців, винних в нанесенні збитків економіці України в особливо великих розмірах внаслідок введення в дію Податкового кодексу і закону про держбюджет на 2011 рік, змін до закону про держбюджет, закону про єдиний соціальний внесок, інших законодавчих актів, прийнятих з порушенням Конституції і чинного законодавства України, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також в ультиматумі вказана вимога відставки уряду Миколи Азарова у повному складі, відміни законів України, прийнятих з порушенням Конституції і чинного законодавства, вимога створити робочі групи з числа підписантів меморандуму про взаємну підтримку для розробки проекту нового Податкового кодексу, який забезпечить розвиток малого і середнього бізнесу, економіки України в цілому, а також з розробки нового пенсійного законодавства, Трудового і Житлового кодексів на базі європейського досвіду.

«Якщо це не буде зроблено в місячний термін, ми формуємо комітети народного громадянського контролю в регіонах України. На основі представників комітетів скликаємо народне віче з метою повернути владу народу України у рамках діючої Конституції України, проводимо мобілізацію кращих синів і дочок України для наведення правопорядку в державі», - сказано в ультиматумі.

Також в документі йде мова про те, що якщо влада не виконає вимог, «народ України візьме на себе відповідальність за наведення правопорядку в державі».

«Ось такий ультиматум владі і злодіям», - підсумував учасник акції, зачитавши ультиматум.

Нагадаємо, за наявними даними, на Європейську площу в Києві прибули більше ста машин учасників автомобільного маршу протесту підприємців.

схожі новини