Новини 19:03

Мер Черкас відмовляється піднімати червоні прапори у місті

Міський голова Черкас Сергій Одарич проти того, щоб в Україні на День перемоги піднімали червоний прапор поруч із державним. Про це він повідомив 28 березня на прес-конференції.

«Але якщо буде прийняти закон, ми безумовно його виконуватимемо», – сказав Одарич.

Також мер Черкас повідомив, що нині в місті триває обговорення сценарію відзначення Дня Перемоги.

Цього року черкаська влада також має намір повторити практику проведення «сусідських обідів».

«Достатньо вдалим був той формат, який ми зробили минулого року. Величезна кількість людей вшанувала загиблих покладанням квітів до пам’ятників. Потім люди збиралися в дворах своїх будинків на «сусідські обіди». Відбулося масове людське спілкування одне з одним», – зазначив Одарич.

Як повідомлялося раніше, парламентська більшість планує підтримати законопроект про підняття червоного прапора поруч із державним на День перемоги, 9 травня.

Як повідомлялось, заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман заявила, що не заперечує проти підняття червоних прапорів у День Перемоги по всій країні.

Нагадаємо, рішення про використання копії Прапора Перемоги у заходах на знак пам'яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні ухвалили міські ради Одеси, Житомира та Севастополя.

Група народних депутатів на чолі з членом Компартії Петром Цибенко запропонувала Верховній Раді ухвалити, що червоний прапор на 9 травня підніматимуть по усій Україні.

схожі новини