Новини 09:45

Одеський припортовий завод вирішив зупинити виробництво

Відповідне рішення зумовлене невигідною ринковою ситуацією.

Керівництво ПАТ "Одеського припортового заводу" заявило про зупинку виробництва аміаку та карбаміду. Про це повідомив 10 липня на своїй сторінці у Facebook заступник гендиректора заводу Микола Щуріков. 

"Керівництвом ОПЗ було прийнято рішення зупинити агрегати з виробництва аміаку і карбаміду, оскільки їх ціна на світових ринках падає, а ціна газу, навпаки, зростає", - йдеться в повідомленні.

 За словами Щурікова, "у сформованій ринковій ситуації давальницька схема невигідна для компанії-давальця". Він також додав, що не бачить альтернативи роботі заводу за давальницькою схемою.

"До тих пір, поки спільно з Кабміном не буде знайдений компроміс за спеціальними умовами поставок газу, альтернативи давальницькому контракту не передбачається", - заявив топ-менеджер.

Щуріков зазначив, що під час вимушеного простою в цехах заводу будуть проведені необхідні регламентні роботи для подальшого запуску виробництва.

Нагадаємо, що Одеський припортовий завод уже призупиняв свою роботу, тоді деякі структури підприємства переходили на дводенний графік роботи. 

У березні 2017 суд дав дозвіл компанії «Ostchem Holding Limited», що належить олігархові Дмитру Фірташу, примусово стягнути борг у розмірі 6,8 млрд грн із Одеського припортового заводу. Зазначимо, що борг утворився внаслідок невиконання ОПЗ договору купівлі-продажу природного газу від 20 січня 2013 року.

схожі новини