Новини 14:50

Генпрокуратура вручила Добкіну повідомлення про підозру

Нардепа підозрюють у шахрайстві і перевищенні службових обов'язків.

У п'ятницю, 14 липня, Генеральна прокуратура України вручила повідомлення про підозру народному депутату України Михайлу Добкіну. Про це повідомляє кореспондент Тижня.

Добкін зазначив, що підозру йому вручили за статтею шахрайство і перевищення службових обов'язків. 

"Ніякої 191-ї статті (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем - ред.), про яку говорив генеральний прокурор, там немає. Це свідчить про те, що він не читав те, що підписував ", - сказав Добкін.

За його словами, підозру вручив не генеральний прокурор, а його перший заступник Дмитро Сторожук.

"О 14.10 мені вручили підозру, є три години на ознайомлення з підозрою. Після цього суд має призначити засідання. Чи буде засідання у суботу я не знаю, чи буде засідання у понеділок, я теж не знаю, тому що мені здається, що немає достатньо підстав для обґрунтування того, що я хочу втекти", - додав нардеп.

Наразі Михайло Добкін поїхав давати свідчення.

Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада підтримала три подання генпрокурора про надання дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Добкіна.

Як повідомлялося 29 червня генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Михайла Добкіна. За його словами, в діях Добкіна "вбачаються ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок у Харкові нормативною вартістю понад 220 млн грн".

12 липня Комітет Верховної Ради з питань регламенту визнав законним і мотивованим лише одне поданнягенерального прокурора України Юрія Луценка на народного депутата з фракції "Опозиційний блок" Михайла Добкіна - про надання згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності. Два інших подання про надання згоди на затримання та на арешт Добкіна комітет визнав недостатньо мотивованими.

 

 

схожі новини