Новини 20:10

Уряд затвердив програму святкування Дня Незалежності

У Києві відбудеться військовий парад.

Кабінет міністрів України на своєму засіданні 19 липня затвердив план урочистих заходів до Дня Незалежності України. Про це повідомляє Урядовий портал.

Так, у Києві на центральній вулиці Хрещатик на День Незалежності 24 серпня буде проведений парад військ. У Львові на стадіоні Арена Львів на 26 серпня запланований святковий концерт в рамках національного телепроекту Українська пісня. В усіх населених пунктах України та закордонних дипломатичних установах також буде проведено День Державного прапора.

Загалом план заходів налічує понад півтора десятки заходів: медійних, освітніх, культурних проектів, зустрічей, дипломатичних прийомів та вшанування пам’яті українських героїв.

Окремо Кабмін затвердив заходи безпеки та підтримки правопорядку під час святкових заходів.

Як повідомлялося, раніше президент України Петро Порошенко підписав указ про проведення військового параду з нагоди Дня Незалежності України 24 серпня.

Нагадаємо, 24 серпня 2016 року на Хрещатику відбувся військовий парад, у якому взяли участь понад чотири тисячі військовослужбовців ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ, поліцейських та було задіяно понад 200 одиниць військової техніки.

Тим часом у 2015 році на День Незалежності відбувся Марш Незалежності. Хрещатиком урочистою ходою пройшли українські військовослужбовці, серед яких були учасники антитерористичної операції.

схожі новини