Новини 12:04

Inform Napalm розсекретив кадрових російських військових, які втратили безпілотник "Тахіон" на Донбасі

Російські військовослужбовці були ідентифіковані в соціальних мережах.

Міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm опублікувало чергові докази  участі кадрових російських військових у забезпеченні розвідки та управлінні безпілотними літальними апаратами (БПЛА) російського виробництва на окупованій території України в інтересах РФ.

За результатами розслідування виявлено солдатів збройних сил РФ, які загубили безпілотник «Тахіон» на Донбасі.

Згідно із повідомленням, російські військовослужбовці були ідентифіковані в соціальних мережах завдяки особистим даним, які були вказані у розрахунку комплексу БПЛА в документі під назвою «АКТ попереднього розслідування авіаційного інциденту (події) безпілотного літального апарату ТАХІОН заводський № 141169, що сталося в в/ч 77077« 14 »грудня 2014 р ч .11.30 хв (Мск) ».

Документ підготував начальник розвідки так званого 2-го армійського корпусу окупаційних військ РФ і передав на затвердження генерала-майору Ігнатову. Під псевдонімом Сєргєй Ігнатов, з позивним «Тамбов», переховувався начальник штабу 58-ої армії південного військового округу ЗС РФ Кузовлєв Сєргєй Юрійович, який виконував в той час завдання командувача 2-ої окупаційного корпусу.

1. Старший оператор розрахунку комплексу «Тахіон» 138-ой омсбр ЗС РФ (в\ч 02511).

Рядовий Лаптєв Денис Олександрович, дата народження 29.01.1993 року, особистий номер Е-90253 (профіль, друзі, фотоальбом). У фотоальбомі Лаптєва є групова фотографія, зроблену ймовірно в Луганську.

2. Оператор розрахунку комплексу «Тахіон» 138-ой омсбр ЗС РФ (в\ч 02511),

Єфрейтор Ангалев Артем Іванович, дата народження 07.05.1994, особистий номер СУ-052822. Пізнаний на груповий фотографії з фотоальбому Лаптєва.

Під час спілкування соціальних мережах з Ангалевим, хактівістом вдалося отримати доступ до одієї з його поштових скриньок. У ній виявився розрахунковий лист грошової допомоги МО РФ за грудень 2014 року. Дана інформація вказує на те, що Ангалев, перебував на окупованій території Луганської області, будучи кадровим російським військовослужбовцям.

Після втрати борту 141169 розрахунок Лаптєва-Ангалева став використовувати БПЛА з номером 141168. Однак з ним теж траплялися інциденти. 8 грудня 2014 він отримав потрапляння кулею калібру 5.45 мм. А 16 грудня, під час запуску, не зміг набрати потрібну висоту і зачепився за гілку, що призвело до поломки двох консолей літака. Нижче представлені знімки ушкоджень, а так само деякі кадри з фото і відеокамер зі звітів по розвідувальним вильотів в період грудня 2014 року.

Як зазначено вище, хактівістом з UCA вдалося поспілкуватися в соц. мережах з Ангалевим і Лаптєв. Під час розмови була підтверджена автентичність документів з комп'ютера начальника розвідки, коректність ідентифікації профілів російських військовослужбовців в соц. мережах, а так само отримано доступ до поштової скриньки Ангалева.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...