Новини 11:25

Бог дав, Бог забрав. Реакція соцмереж на позбавлення громадянства Саакашвілі

Українці по різному відреагували на указ президента.

Інформація про те, що президент Петро Порошенко позбавив громадянства України колишнього президента Грузії, екс-голову Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі одразу стала ТОП темою обговорень у соцмережах. Крім того, важливим є те, що указ було підписано під час перебування політика в США - тепер він просто не зможе повернутися в Україну. 

Зазначимо, що інформацію про позбавлення громадянства поширила Державна міграційна служба України, яка зібрала переконливі факти про подачу недостовірної інформації при оформленні заяви. 

У відомстві пояснили, що припинення громадянства України у випадках, передбачених законом є конституційною нормою. Підстави для втрати громадянства України перелічені у ст. 19 закону України "Про громадянство України". До таких підстав, зокрема, відноситься, добровільне набуття громадянином України громадянства іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття або набуття особою громадянства України на підставі статті 9 цього Закону внаслідок обману,  свідомого подання неправдивих відомостей або фальшивих документів. 

Те, що припинення громадянства Саакашвілі обумовлене поданою ним недостовірною інформацією під час оформлення громадянства, підтвердили в адміністрації президента України. 

Тиждень.ua зібрав реакцію користувачів соцмереж, які по різному сприйняли указ президента про позбавлення громадянства Саакашвілі.

 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...