Новини 2017-07-27 18:59

ВМС України розпочали спільні навчання з кораблями НАТО у Чорному морі

У навчаннях беруть участь британський есмінець Duncan, а також фрегати "Їлдирим" (Туреччина), "Гетьман Сагайдачний" (Україна) та "Р. Фердинанд" (Румунія).

Українські Військово-морські сили розпочали спільні військові навчання з Великою Британією, Туреччиною та Румунією в північно-західній частині Чорного моря. Про це повідомили у прес-службі ВМС ЗС України у четвер, 27 липня.

Зазначається, що українські ВМС разом із кораблями країн НАТО проводять тренування типу PASSEX. У навчаннях беруть участь британський есмінець Duncan, а також фрегати «Їлдирим» (Туреччина), «Гетьман Сагайдачний» (Україна) та «Р. Фердинанд» (Румунія), які відпрацьовують спільні дії в складі групи надводних кораблів відповідно до стандартів НАТО.

"На переході морем український фрегат прийняв на борт вертольот Ка-27, після чого відбулося тренування посадок вертольоту на палубу корабля. Крім того, відпрацьовані підходи для посадок на палуби кораблів - учасників тренування їхніх вертольотів. В ході спільних дій доглядовою командою есмінця “Дункан” проведено показову доглядову операції на борту фрегата “Гетьман Сагайдачний”, - йдеться у повідомленні. 

Повідомляється, що планом тренування передбачено також тактичне маневрування в строях і ордерах. 

"До тренування типу PASSEX залучався і літак Ан-26 морської авіаційної бригади ВМС ЗС України, - для висвітлення надводної обстановки та передачі даних на кораблі", - додали у прес-службі ВМС.

Нагадаємо, 25 липня українські та британські військові моряки провели спільні заняття на борту есмінця “DUNCAN”.