Новини 13:10

В Україні вирішили пришвидшити доставку закордонних посилок

Київська митниця та перевізники розроблять спеціальний реєстр, аби мінімізувати призупинення митного оформлення посилок.

Київська міська митниця та представники міжнародних експрес-перевізників вирішили розробити спеціальний реєстр, аби мінімізувати призупинення митного оформлення посилок та пришвидшити таким чином саму доставку. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив в.о. начальника Київської міської митниці Сергій Тупальський. 

"Було підняте питання про можливість оперативного отримання інформації про завершення митного оформлення міжнародних експрес-відправлень (МЕВ) для більш оперативної доставки посилок адресатам. Як результат: домовленість про спільну розробку відповідного реєстру, в якому буде необхідна інформація про завершення митного оформлення посилок", - йдеться в повідомленні

Тупальський додав, що перевізники і митниця підготують аналітику про ситуацію з призупиненням митного оформлення по товарах з ОПІВ, за якими найчастіше виявляються ознаки порушень прав інтелектуальної власності і за якими, в кінцевому підсумку, митне оформлення після отримання згоди правовласника завершується.

"Мова йде про ті товари, які правовласник визнав не контрафактними. Щодоби на Київській міській митниці фіксується 10-15 подібних випадків", - пояснив Тупальський. 

Нагадаємо, що з 1 квітня Укрпошта ввела послугу експрес-доставки за один день по всій Україні.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...